Pracownicy Działu BNWZ

  • Kierownik Działu 
    mgr Aleksandra Schwierz
    Współpraca z zagranicą, programy krajowe i międzynarodowe
    Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+

    tel.: +48 77 54 15 992  (wew. 5192)
    mail: aleksandra.schwierz@uni.opole.pl
  • Z-ca Kierownika Działu
    mgr Leszek Milewski

    Współpraca z zagranicą, programy krajowe i międzynarodowe
    tel.: +48 77 54 15 992  (wew. 5192)
    tel.: +48 77 54 15 969  (wew. 5169)
    mail:lmilewski@uni.opole.pl
  • mgr Marek Liśkiewicz
    Współpraca z zagranicą, programy krajowe i międzynarodowe
    tel.: +48 77 54 15 969  (wew. 5169)
    mail: mliskiewicz@uni.opole.pl  
  • mgr Katarzyna Koryzma
    Współpraca z zagranicą, programy krajowe i międzynarodowe
    tel.: +48 77 54 15 969  (wew. 5169)
    mail: katarzyna.koryzma@uni.opole.pl

 

  • Grażyna Łobejko-Migdał
    Rozliczenia badań naukowych
    tel.: +48 77 54 15 991 (wew. 5191)
    mail: gmigdal@uni.opole.pl
  • Bożena Zuterek
    Wyjazdy międzynarodowe pracowników
    tel.: +48 77 54 15 968 (wew. 5168)
    mail: bozz@uni.opole.pl

 

  • Zespół biura Programu Erasmus+
  • Z-ca Kierownika ds. Współpracy z Zagranicą                                                  
    mgr Halina Palmer – Piestrak
     Współpraca z zagranicą,
    Obsługa mobilności z krajami partnerskimi w ramach programu Erasmus+
    tel.: +48 77 54 15 975  (wew. 5175)
    mail:erasmus@uni.opole.pl
  •  mgr Katarzyna Herok
    Obsługa mobilności z krajami partnerskimi w ramach programu Erasmus+ ; PR
    tel.: +48 77 54 15 975 (wew. 5175)
    mail: katarzyna.herok@uni.opole.pl 
  • mgr Magdalena Rudy
    Obsługa mobilności pracowników z krajami programu,
    Obsługa studentów przyjeżdżających,
    Umowy bilateralne w ramach współpracy z krajami programu

    tel.: +48 77 54 15 975 (wew. 5175)
    mail: erasmus@uni.opole.pl 
  • mgr Karolina Młotek
    Obsługa studentów wyjeżdżających
    tel.: +48 77 54 15 975 (wew. 5175)
    mail: erasmus@uni.opole.pl 
  • Daria Gogol
    Obsługa studentów wyjeżdżających
    tel.: +48 77 54 15 975 (wew. 5175)
    mail: erasmus@uni.opole.pl 
  • mgr Mohammad Murtaza Kohistani
    International Students’s Center,
    Obsługa studentów przyjeżdżających

    tel.: +48 77 45 27 028 (wew. 7028)
    mail: erasmus@uni.opole.pl

 

  • Zespół Sekcji ds. Międzynarodowych Programów Studiów
  • dr Michał Wanke – Koordynator
    tel.: +48 77 452 72 92 (wew. 7292)
    mail: michal.wanke@uni.opole.pl
  • mgr Anna Barcikowska
    tel.: +48 77 452 72 92 (wew. 7292)
    mail: abarcikowska@uni.opole.pl
  • mgr Oksana Smolnikova 
    tel.: +48 77 452 72 92  (wew. 7292)
    mail: oksana.smolnikova@uni.opole.pl