Pracownicy Działu

  • Kierownik Biura 
    mgr Aleksandra Schwierz
    Współpraca z zagranicą, programy krajowe i międzynarodowe
    tel.: +48 77 54 15 992  (wew. 5192)
    mail: aleksandra.schwierz@uni.opole.pl
  • Z-ca Kierownika Biura
    mgr Leszek Milewski

    Współpraca z zagranicą, programy krajowe i międzynarodowe
    tel.: +48 77 54 15 992  (wew. 5192)
    tel.: +48 77 54 15 969  (wew. 5169)
    mail: lmilewski@uni.opole.pl
  • mgr Marek Liśkiewicz
    Współpraca z zagranicą, programy krajowe i międzynarodowe
    tel.: +48 77 54 15 969  (wew. 5169)
    mail: mliskiewicz@uni.opole.pl  
  • mgr Katarzyna Koryzma
    Współpraca z zagranicą, programy krajowe i międzynarodowe
    tel.: +48 77 54 15 969  (wew. 5169)
    mail: katarzyna.koryzma@uni.opole.pl 
  • mgr Halina Palmer – Piestrak
    Program Erasmus+
    tel.: +48 77 54 15 975  (wew. 5175)
    mail: erasmus@uni.opole.pl 
  • mgr Karolina Młotek
    Program Erasmus+
    tel.: +48 77 54 15 975 (wew. 5175)
    mail: erasmus@uni.opole.pl 
  • mgr Magdalena Rudy
    Program Erasmus+
    tel.: +48 77 54 15 975 (wew. 5175)
    mail: erasmus@uni.opole.pl 
  • mgr Mohammad Murtaza Kohistani
    Program Erasmus+
    tel.: +48 77 54 15 975 (wew. 5175)
    mail: erasmus@uni.opole.pl 
  • Daria Gogol
    Program Erasmus+
    tel.: +48 77 54 15 975 (wew. 5175)
    mail: erasmus@uni.opole.pl 
  •  mgr Katarzyna Herok
    Program Erasmus+
    tel.: +48 77 54 15 975 (wew. 5175)
    mail: katarzyna.herok@uni.opole.pl 
  • Grażyna Łobejko-Migdał
    Rozliczenia badań naukowych
    tel.: +48 77 54 15 991 (wew. 5191)
    mail: gmigdal@uni.opole.pl
  • Bożena Zuterek
    Wyjazdy międzynarodowe pracowników
    tel.: +48 77 54 15 968 (wew. 5168)
    mail: bozz@uni.opole.pl 

 

  • Koordynator Sekcji ds. Międzynarodowych Programów Studiów
    dr Michał Wanke  Sekcja ds. Międzynarodowych Programów Studiów
    tel.: +48 77 452 72 92 (wew. 7292)
    mail: michal.wanke@uni.opole.pl
  • mgr Anna Barcikowska Sekcja ds. Międzynarodowych Programów Studiów
    tel.: +48 77 452 72 92 (wew. 7292)
    mail: abarcikowska@uni.opole.pl
  • mgr Oksana Smolnikova Sekcja ds. Międzynarodowych Programów Studiów
    tel.: +48 77 452 72 92  (wew. 7292)
    mail: oksana.smolnikova@uni.opole.pl