DANE KONTAKTOWE BIURA:

Dom Studenta “Kmicic” (parter), 45-054 Opole, ul. Grunwaldzka 31

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30

 

DYREKCJA:

mgr Jarosław Kubiak – Dyrektor

tel: +48 77 452 73 55; e-mail: jaroslaw.kubiak@uni.opole.pl 

mgr Elwira Kriegel-Szopińska – z-ca Dyrektora

tel.: +48 77 452 74 87  mail: elwira.szopinska@uni.opole.pl

 

ZESPÓŁ DS. STANDARYZACJI I PRZYGOTOWANIA PROJEKTÓW:

mgr Małgorzata Żytkiewicz

tel.: +48 77 452 71 89 mail: malgorzata.zytkiewicz@uni.opole.pl/projekty@uni.opole.pl

 Justyna Przybylak

tel.: +48 77 452 71 89 mail: justyna.przybylak@uni.opole.pl/projekty@uni.opole.pl

dr Joanna Świątkiewicz

tel.: +48 77 452 71 78 mail: joanna.swiatkiewicz@uni.opole.pl 

 

ZESPÓŁ DS. REALIZACJI I ROZLICZEŃ PROJEKTÓW:

mgr Justyna Chudy – Wójtowicz                                                                                                             

tel.: +48 77 452 71 90 mail: jchudy-wojtowicz@uni.opole.pl

mgr Agata Gąska                                                                                                                             

tel.: +48 77 452 71 92 mail: agata.gaska@uni.opole.pl

mgr Kalina Polok

tel.: +48 77 452 71 88 mail: kalina.polok@uni.opole.pl

mgr Agnieszka Bednarek – Budziak

tel.: +48 77 452  71 91 mail: abednarek@uni.opole.pl

mgr inż. Paulina Budziak

tel.: +48 77 452 71 87 mail: paulina.budziak@uni.opole.pl

mgr inż. Małgorzata Szwiec

tel.: +48 77 452 71 93 mail: malgorzata.szwiec@uni.opole.pl

mgr Marek Liśkiewicz                                                      

tel.: +48 77 452 74 67 mail: mliskiewicz@uni.opole.pl/projekty@uni.opole.pl

 

ZESPÓŁ DS. MOBILNOŚCI MIĘDZYNARODOWEJ:

mgr Halina Palmer – Piestrak- Kierownik Zespołu ds. mobilności międzynarodowych

tel.: +48 77 452 73 51 mail: hpalmer@uni.opole.pl, erasmus@uni.opole.pl

mgr Katarzyna Grela

tel.: +48 77 452 73 52 mail: katarzyna.herok@uni.opole.pl,erasmus@uni.opole.pl

mgr Magdalena Rudy

tel.: +48 77 452 73 52 mail: mrudy@uni.opole.pl,erasmus@uni.opole.pl

mgr Karolina Młotek

tel.: +48 77 452 73 53 mail: kmlotek@uni.opole.pl,erasmus@uni.opole.pl

Daria Gogol

tel.: +48 77 452 73 53 mail: dgogol@uni.opole.pl,erasmus@uni.opole.pl

mgr Mohammad Murtaza Kohistani

tel.:+48 77 452 73 52 mail: mkohistani@uni.opole.pl

mgr Paulina Panic

tel.: +48 77 452 73 52 mail: paulina.panic@uni.opole.pl

mgr Joanna Tomalik

tel. +48 77 452 73 53 mail: jtomalik@uni.opole.pl

  • link do strony Biura Erasmus + znajduje się tutaj

 

ZESPÓŁ DS. REALIZACJI I ROZLICZEŃ PROJEKTU “POMOLOGIA-PRÓSZKÓW”

Dom Studenta “Spójnik” (parter)
45-054 Opole, ul.Katowicka 91-93/69 A
Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30

 

inż. Grzegorz Sawicki – Dyrektor Zespołu ds. realizacji i rozliczeń projektu Pomologia-Prószków

tel.: +48 77 452 70 58 mail: gsawicki@uni.opole.pl

mgr Agnieszka Szwarczyńska

tel.: +48 77 452 70 58 mail: sagnieszka@uni.opole.pl

mgr inż. Grzegorz Mehlich

tel.: +48 77 452 70 58 mail: gmehlich@uni.opole.pl

mgr Dariusz Kajstura

tel.: +48 77 452 70 58 mail: dariusz.kajstura@uni.opole.pl

Wszelkie zapytania można również kierować pod adres pomologia@uni.opole.pl