Kontakt

Uniwersytet Opolski  – Biuro Nauki i Obsługi Projektów

  • Dom Studenta “Kmicic” (parter)
  • 45-054 Opole, ul. Grunwaldzka 31,
  • Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30

Biuro Nauki i Obsługi Projektów

mgr Jarosław Kubiak – Dyrektor (e-mail: jaroslaw.kubiak@uni.opole.pl)

Zespół ds. standaryzacji i przygotowania projektów: 

  • mgr Leszek Milewski
  • tel.: +48 77 452 71 78 mail: lmilewski@uni.opole.pl
  • mgr Marek Liśkiewicz                                                      
  • tel.: +48 77 452 74 67 mail: mliskiewicz@uni.opole.pl  
  • mgr Małgorzata Żytkiewicz
  • tel.: +48 77 452 71 89 mail: malgorzata.zytkiewicz@uni.opole.pl

Zespół ds. realizacji i rozliczeń projektów:

  • mgr Elwira Kriegel – Szopińska   
  • tel.: +48 77 452 74 87  mail: elwira.szopinska@uni.opole.pl
  • mgr Justyna Chudy – Wójtowicz                                                                                                             
  • tel.: +48 77 452 71 90 mail: jchudy-wojtowicz@uni.opole.pl
  • mgr Agata Gąska                                                                                                                             
  • tel.: +48 77 452 71 92 mail: agata.gaska@uni.opole.pl
  • mgr Kalina Polok
  • tel.: +48 77 452 71 88 mail: kalina.polok@uni.opole.pl
  • mgr Agnieszka Bednarek – Budziak
  • tel.: +48 77 452  71 91 mail: abednarek@uni.opole.pl
  • Grażyna Łobejko-Migdał 
  • tel.: +48 77 452 71 87 mail: gmigdal@uni.opole.pl

Zespół ds. mobilności międzynarodowej:

  • mgr Halina Palmer – Piestrak
  • tel.: +48 77 452 73 51 mail: hpalmer@uni.opole.pl, erasmus@uni.opole.pl
  • mgr Katarzyna Herok
  • tel.: +48 77 452 73 52 mail: katarzyna.herok@uni.opole.pl,erasmus@uni.opole.pl
  • mgr Magdalena Rudy
  • tel.: +48 77 452 73 52 mail: mrudy@uni.opole.pl,erasmus@uni.opole.pl
  • mgr Karolina Młotek
  • tel.: +48 77 452 73 53 mail: kmlotek@uni.opole.pl,erasmus@uni.opole.pl
  • Daria Gogol
  • tel.: +48 77 452 73 53 mail: dgogol@uni.opole.pl,erasmus@uni.opole.pl
  • mgr Mohammad Murtaza Kohistani
  • tel.:+48 77 452 73 52 mail: mkohistani@uni.opole.pl
  • mgr Paulina Panic
  • tel.: +48 77 452 73 52 mail: paulina.panic@uni.opole.pl
  • link do strony Biura Erasmus + znajduje się tutaj

Zespół ds. realizacji i rozliczeń projektu Pomologia-Prószków

  • Dom Studenta “Spójnik” (parter)
  • 45-054 Opole, ul.Katowicka 91-93/69 A
  • Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30
  • inż. Grzegorz Sawicki
  • tel.: +48 77 452 70 58 mail: gsawicki@uni.opole.pl
  • mgr Agnieszka Szwarczyńska
  • tel.: +48 77 452 70 58 mail: sagnieszka@uni.opole.pl
  • mgr inż. Grzegorz Mehlich
  • tel.: +48 77 452 70 58 mail: gmehlich@uni.opole.pl
  • mgr Dariusz Kajstura
  • tel.: +48 77 452 70 58 mail: dariusz.kajstura@uni.opole.pl